Občanské sdružení Scottyho Tábor

Co je nového
20.9. 2009

Nové fotoalbum z tábora 2009.
Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych vložila nové fotečky na náš web. Všem nedočkavým se velmi omlouvám, že to tak dlouho trvalo, ale zradila mě moje technika. Teď už je ale všechno v pořádku, tak můžeme vesele pokračovat dále v započaté práci ;-) Na stránkách je jen malá ochutnávka, vypalování slíbených CD již začalo, tak myslím, že do konce září by měly vaše schránky obsahovat dáreček od Scottyho ;-)
Všem dětem i jejich rodičům přejeme příjemný a bezstarostný začátek školního roku.
Za všechny táborové dospěláky Janina Halbichová ;-)

28.3. 2009

Proběhla druhá předtáborová schůzka.

18.3. 2009

Ministerstvo vnitra ČR schválilo registraci nového občanského sdružení s názvem Scottyho tábor, o.s. !

3.2. 2009

Hezký den všem zájemcům o náš tábor.
letos jsme nuceni pořádat tábor pouze na 8 dní. To vše z personálních a rodinných důvodů všech dospěláků, kteří na táboře pracují.
Tímto se všem omlouváme. Také cena tábora je letos vyšší nejen pro celkové zvyšování všech plateb, ale zejména pro nezvykle vyšší cenu pronájmu tábořiště, kterou bohužel nejsme schopni ovlivnit. Tábořiště nám nepatří, proto se musíme přizpůsobit nastavené ceně majitele.
Věřím, že i přes tyto nemilé skutečnosti s námi dětičky pojedou a užijoui si spoustu zábavy jako každý rok.
Těšíme se na Vaše přihlášky!
S pozdravem hlavas Jana Halbichová ;-)

1.2. 2009

Proběhla aktaulizace našeho webu.

24.1. 2009

Proběhla první předtáborová schůzka.

6.1. 2009

Vážení návštěvníci našich stránek,
Jistě netrpělivě očekáváte slibované informace o letošním táboře. Na konci ledna se uskuteční první předtáborová schůzka všech vedoucích, na které domluvíme veškeré detaily. Hned jak budeme mít jasnou představu o tom, jak budeme chtít Vaše dítka zabavit a něco nového je naučit, budou tyto informace vystaveny na našem webu.

Přejeme Vám všem do Nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky.
Za celý Scottyho tým Vás zdraví Jana Halbichová.

12.12. 2008

Horkou novinkou je, že Scottyho tábor se snaží o osamostatnění a nezávislost a chce vytvořit vlastní občanské sdružení zabývající se pořádáním letních dětských táborů a jednorázových akcí pro děti během celého roku.

Držte nám palce, ať nám vše vyjde podle našich představ.

3.9. 2008

Vážení rodičové,
na začátku týdne Vám do schránek dorazilo DVD s fotečkama z letošního tábora. Doufám, že se všem líbilo a udělalo velkou radost ze zachycených zážitků ...

Pokud máte jakékoli přpomínky k táboru - ať už dobré, nebo méně lichotivé - byli bychom velmi rádi, kdyby jste se o ně s námi podělili. Je to důležitá zpětná vazba pro celou naši partu. Stále je co vylepšovat ;-)
Vaše názory pište na adresu hlavní vedoucí tábora: janek.hal©seznam.cz

Všem školákům přejeme hodně úspěšných dní ve školních lavicích a jejich rodičům pevné nervy ;-)

21.8.2008

Zdravím všechny návštěvníky našich stránek!
Konečně jsem se dostala přes hromady táborových krabic až k počítači, abych vám mohla dát vědět, že na fotečkách na CD pro děti se intenzivně pracuje! Ale ať se snažím sebevíc, prostě dřív než ke konci srpna to nestihnu. Všem nadšeným čekatelům se omlouvám, dělám co můžu ;-)
Zatím se pokochejte v naší fotogalerii malou ochutnávkou.

Také se připravuje článek na téma "tábor 2008".
Ahoj všem, vaše HVT Jana ;-) (HUT HUT ;-D)

10.7..2008

ODJEZD A PŘÍJEZD: Sraz bude v neděli 27.7. ve 14.00 v Trutnově před vlakovým nádražím. Mimotrutnovské děti si přiveze hlavní vedoucí vlakem z Jaroměře. Odjezd tohoto vlaku je v 12:21. Sejdeme se před jaroměřským nádražím v 11.45.
Rodiče, kteří si vezou své děti do tábora sami, tam budou v 15.00. Dají o tom předem vědět hlavní vedoucí.
Před odjezdem dětí musí rodiče odevzdat podepsané prohlášení o bezinfekčnosti, očkovací průkaz a kartičku pojištěnce. Zdravotnici nahlásí zdravotní potíže, důležité informace a odevzdají veškeré léky, které děti užívají.
Příjezd z tábora bude v 10.30 na vlakové nádraží v Trutnově. Pro mimotrutnovské děti je zajištěn odvoz do Jaroměře k vlakovému nádraží. Předpokládaný čas příjezdu do Jaroměře je 12.00. Pokud si budete chtít děti odvézt z Trutnova sami, prosím domluvte se s hlavní vedoucí předem.

Na cestu dejte dětem jen minimum sladkostí a prosíme žádné vařené či pečené jídlo - bude jim z hygienických důvodů zabaveno a zlikvidováno! Sladkosti od dětí na začátku tábora vybereme a budeme jim je dávat na jejich vyžádání. V chatičkách se jim pak množí mravenci a vosy. Předcházíme těmto situacím.

OSOBNÍ VĚCI: Všechny věci dětem sbalte pouze do jednoho zavazadla! Zvlášť budou mít jen malý výletní batůžek, ti větší batoh na vícedenní výlet, spacák a karimatku. Vše označte cedulkou s celým jménem dítěte!
Dejte dětem hlavně dostatek spodního prádla, teplé oblečení na noc - klidně kulicha a slabé rukavice (jedeme do skal), kvalitní pláštěnka a holinky jsou nutností.

27.- 29.6.2008

Víkend zaměřený na proškolení všech táborových pracovníků. Týkalo se BOZP při práci s dětmi, zdravovědy a poskytování první pomoci, hygieny a právních norem. Fotečky naleznete zde.

27.- 29.6.2008

Zůčastnili jsme se brigády na tábořišti organizované majitelem. Uklízelo se, natíralo, opravovalo a usazovali jsme nové latríny.

30.5.2008

Nové foto z předtábotových schůzek zde.

24.5.2008

Třetí předtáborová schůzka. Proběhly nutné administrativní ukony, vedoucí oddílů odevzdaly hotové programy činnosti.

16.2.2008

Proběhla druhá předtáborová schůzka. Probrali jsme program celotáborové hry a rámcové programy oddílů.

3.2.2008

Vystavení stránek na netu. Zkušební provoz. V úpravách a doplňování budeme pokračovat

26.1.2008

Dnes je to první pokus o vytvoření stránek, které vám přiblíží naše usilí.

(c) 2007 Halbichová Jana
Vyrobilo HalbišákWork